НИЕ СМЕ
OEM
ОДМ
OBM
ФАБРИКА ЗА ХРАНА конјац

Како снабдувач на храна Konjac, прифаќаме услуга OEM, ODM, OBM, испратете ни го вашиот дизајн, ние ќе направиме примероци во рок од 3 дена.Без разлика дали сте трговец на големо или сопственик на бренд, ние ќе му помогнеме на вашиот бизнис да се развива брзо со производи со висок квалитет и совршена услуга.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

БизнисПартнер

Ние сме длабоко вклучени воконјачка храна индустријата многу години, а Кетослим Мо има широк пазар на сите континенти.Работејќи со нас, можеме да обезбедиме постоечки канали за дистрибуција, што ќе ви овозможи да влезете на нови пазари и да ја проширите вашата база на потрошувачи.Одржуваме изложби на храна во многу земји за да им овозможиме на клиентите поинтуитивно да ги разберат и искусат нашите производи, правејќи ја вашата соработка посигурна и побезбедна.

 • Супермаркет

  Супермаркет

  Супермаркет

 • Изложба

  Изложба

  Изложба

 • Партнер

  Партнер

  Партнер

НАШИОТПРОИЗВОДИ

Коњачката храна на Ketoslim Mo е поделена во 6 категории, со комплетна палета на производи.Кликнете на категоријата за да го пронајдете производот konjac што го сакате и да дознаете повеќе.Доколку имате повеќе идеи и се обидете да го претворите конјакот во други категории, можете да не контактирате за заедничко истражување и развој.

НАШИОТУСЛУГИ

Кетослим Мо е искусенOEM, OBMиОДМдавател на услуги.Ако планирате да го внесете или проширитеконјачка хранаиндустрија, ние сме вашиот вистински партнер.Ketoslim Mo обезбедува едношалтерски решенија за развој на производи одконцепт дизајн до производство и пакување.Со големо искуство и експертиза, Ketoslim Mo може да ви помогне да започнете и да го развивате вашиот бизнис со храна Konjac, без оглед на големината или потребите на производот.

 • OEM / ODM / OBM
  01

  OEM / ODM / OBM

  Обезбедуваме услуга со приватна етикета со производите на Konjac.

 • Бесплатни примероци
  02

  Бесплатни примероци

  Примероците се бесплатни за да ги тестирате квалитетот и вкусот.

 • Бесплатен дизајн на пакување
  03

  Бесплатен дизајн на пакување

  Имаме професионален дизајнерски тим кој ви помага да ја дизајнирате вашата етикета.

 • Дизајн на лого
  04

  Дизајн на лого

  Можеме да ви обезбедиме услуги за дизајн на лого

 • Обука за производи
  05

  Обука за производи

  Можеме да ве обучиме за содржината на производот.

 • Основни услуги за работење на продавницата
  06

  Основни услуги за работење на продавницата

  Обезбедуваме богато искуство за да ви помогнеме да ја зголемите продажбата.

img
img

ЗАUS

Huizhou Zhongkaixin Food Co., Ltd. е со седиште во Huizhou, во непосредна близина на Хонг Конг, на површина од 6.000 квадратни метри и има повеќе складишни и логистички центри и производствени бази во Гуангдонг и Сечуан.Извозниот бизнис се врши од 2012 година;годишното производство надминува 50 милиони парчиња;годишниот капацитет за снабдување е повеќе од 400 тони, а има повеќе од 200 вработени.Нашите производи вклучуваат тестенини од конјац, коњац ориз, инстант тестенини, грицки од конјац, вегетаријанска храна конјац и многу повеќе.Имаме професионален тим за дизајн на пакување и тим за развој.Користи две суровини: органски коњак и традиционален коњац.Нашите производи се следливи, не се ГМО и без алергени, а ние гарантираме безбедност на храната и задоволство на клиентите.

ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
 • дик_14
 • голем коњац ќ
 • коњац
 • 30
  +

  Години на земјоделство Коњац

 • 10
  +

  Сертификати

 • 290
  +

  Соработка

 • img

  ЗОШТОИЗБЕРЕТЕ US

  Како добавувач на храна Konjac со повеќе од 10 години искуство, нашето оперативно искуство е зрело и имаме добри односи со клиентите.Воспоставивме пријателски кооперативни односи со големи ресторани, супермаркети и други оператори со храна.Имаме свои фабрики за истражување и развој и производство, што ги намалува временските трошоци за набавка на синџирот на снабдување и во исто време може побрзо да ви ги обезбеди најдобрите цени.Уште повеќе, точноста и навременоста на нарачките се загарантирани.На нашите клиенти им обезбедуваме квалитетни едношалтерски услуги, осигурувајќи дека секој производ што го нудиме ги задоволува вашите потреби и очекувања.

  ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
  Гаранција за испорака
  Гаранција за испорака

  Гарантираме навремена испорака.

  Транспарентност на цените
  Транспарентност на цените

  Цените на нашите производи се транспарентни.

  Обезбедување на квалитет
  Обезбедување на квалитет

  Производите се во согласност со сите потребни стандарди за квалитет и безбедност.

  Ексклузивна услуга
  Ексклузивна услуга

  Ние ќе ви обезбедиме ексклузивна услуга едношалтерски.

  дик_29

  НашиотСертификат

  Нашиотпроизводи од конјацимаат меѓународно признати сертификати како што сеBRC, IFS, FDA, HALAL, KOSHER, HACCP, CE, NOP, итн.,и се продаваат добро во повеќе од 50 земји и региони ширум светот, вклучително и Европската Унија, Соединетите Американски Држави, Канада, Азија и Африка. Целосно го имплементираме ISO9001: 2008 имплементација на стандарди за управување со квалитетот.

  ХАЛАЛ

  ХАЛАЛ

  BRCGS

  BRCGS

  БЕЗ ГЛУТЕН

  БЕЗ ГЛУТЕН

  IFS

  IFS

  компанијаВести

  како да се направи коњац ориз

  како да се направи коњац ориз

  Јуни/07/2024 година

  како да направите коњачки ориз Се додека имате брашно од коњац или таро од коњац, можете да направите едноставна храна од коњац дома.Прво, можеби ќе треба да подготвите некои алатки, тенџере или тавче исто така ќе работат, и цедалка.Второ, брашно од коњац или тарос, потоа можете да го обработите....

  Што треба да знаете за калориите во оризот коњац

  Што треба да знаете за калориите во оризот коњац

  Јуни/03/2024 година

  Што треба да знаете за калориите во оризот Коњак Сите знаеме дека оризот коњац има многу ниски калории.Подолу е калориската содржина на оризот конјац во нумеричка форма.Споредба на калории помеѓу konjac r...

  коњац ориз каде да се купи

  коњац ориз каде да се купи

  Мај/28/2024 година

  Каде да купите коњак ориз Можете да купите коњак ориз на неколку различни места: Азиски намирници или меѓународни супермаркети Многу азиски намирници, особено оние кои продаваат различни азиски специјални состојки, ќе типат...

  каков вкус има оризот Коњац

  каков вкус има оризот Коњац

  Мај/28/2024 година

  Каков вкус има оризот Коњац Оризот Коњац, познат и како глукоманнан ориз или чудотворен ориз, е нискокалорична храна со малку јаглени хидрати направена од корените на растението коњац.Има многу благ, донекаде благ вкус, сличен на обичниот ориз и нема посебни ...

  Зошто грицките од Konjac создаваат зависност?

  Зошто грицките од Konjac создаваат зависност?

  Мај/24/2024 година

  Зошто грицките од Konjac создаваат зависност?Во последниве години, грицките конјац стануваат сè попопуларни.Од децата кои штотуку почнале да разговараат со стари луѓе без заби, тешко е да се одолее на овој примамлив деликатес.Што е тоа што го прави толку популарен во...