NE JEMI
OEM
ODM
OBM
FABRIKEN USHQIMORE konjac

Si furnizues ushqimor konjac, ne pranojmë shërbimin OEM, ODM, OBM, na dërgoni modelin tuaj, ne do të bëjmë mostra brenda 3 ditëve.Pavarësisht se jeni shitës me shumicë apo pronar i markës, ne do ta ndihmojmë biznesin tuaj të zhvillohet me shpejtësi me produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të përsosur.

NA KONTAKTONI

BiznesiPartner

Ne kemi qenë thellësisht të përfshirë nëushqim konjac industria për shumë vite, dhe Ketoslim Mo ka një treg të gjerë në të gjitha kontinentet.Duke punuar me ne, ne mund të ofrojmë kanale ekzistuese të shpërndarjes, duke ju lejuar të hyni në tregje të reja dhe të zgjeroni bazën tuaj të konsumatorëve.Ne mbajmë ekspozita ushqimore në shumë vende për t'i lejuar klientët të kuptojnë dhe përjetojnë produktet tona në mënyrë më intuitive, duke e bërë bashkëpunimin tuaj më të sigurt dhe të sigurt.

 • Supermarket

  Supermarket

  Supermarket

 • Ekspozita

  Ekspozita

  Ekspozita

 • Partner

  Partner

  Partner

TONAPRODUKTET

Ushqimi konjac i Ketoslim Mo është i ndarë në 6 kategori, me një gamë të plotë produktesh.Klikoni në kategori për të gjetur produktin konjac që dëshironi dhe mësoni më shumë.Nëse keni më shumë ide dhe përpiqeni ta bëni konjac në kategori të tjera, mund të na kontaktoni për kërkime dhe zhvillim të përbashkët.

TONASHËRBIMET

Ketoslim Mo është një përvojëOEM, OBMdheODMofrues shërbimi.Nëse planifikoni të hyni ose zgjeroniushqim konjacindustri, ne jemi partneri juaj i vërtetë.Ketoslim Mo ofron zgjidhje me një ndalesë të zhvillimit të produkteve ngakoncepti i projektimit të prodhimit dhe paketimit.Me përvojë dhe ekspertizë të gjerë, Ketoslim Mo mund t'ju ndihmojë të filloni dhe të rritni biznesin tuaj ushqimor konjac, pavarësisht nga madhësia ose nevojat e produktit.

 • OEM / ODM / OBM
  01

  OEM / ODM / OBM

  Ne ofrojmë shërbimin e etiketës private me produktet konjac.

 • Mostrat Falas
  02

  Mostrat Falas

  Mostrat janë falas për ju për të testuar cilësinë dhe shijen.

 • Dizajn i paketimit falas
  03

  Dizajn i paketimit falas

  Ne kemi një ekip profesional dizajni që ju ndihmon të dizajnoni etiketën tuaj.

 • Dizajni i Logos
  04

  Dizajni i Logos

  Ne mund t'ju ofrojmë shërbime të dizajnit të logos

 • Trajnim produkti
  05

  Trajnim produkti

  Ne mund t'ju trajnojmë për përmbajtjen e produktit.

 • Shërbimet bazë të funksionimit të dyqanit
  06

  Shërbimet bazë të funksionimit të dyqanit

  Ne ofrojmë përvojë të pasur për t'ju ndihmuar të rritni shitjet.

img
img

RRETHUS

Huizhou Zhongkaixin Food Co., Ltd. e ka selinë në Huizhou, ngjitur me Hong Kongun, duke mbuluar një sipërfaqe prej 6000 metrash katrorë dhe ka qendra të shumta magazinimi dhe logjistike dhe baza prodhimi në Guangdong dhe Sichuan.Biznesi i eksportit është zhvilluar që nga viti 2012;prodhimi vjetor i kalon 50 milionë copë;kapaciteti vjetor i furnizimit është më shumë se 400 tonë dhe ka më shumë se 200 punonjës.Produktet tona përfshijnë petë konjac, oriz konjac, petë të menjëhershme, ushqime konjac, ushqim vegjetarian konjac dhe më shumë.Ne kemi një ekip profesional të projektimit të paketimit dhe ekipin e zhvillimit.Ai përdor dy lëndë të para: konjac organik dhe konjac tradicional.Produktet tona janë të gjurmueshme, jo OMGJ dhe pa alergjen, dhe ne garantojmë sigurinë ushqimore dhe kënaqësinë e klientit.

SHIKO MË SHUMË
 • dic_14
 • konjac i madh q
 • konjac
 • 30
  +

  Vitet e Bujqësisë Konjac

 • 10
  +

  Certifikatat

 • 290
  +

  Bashkëpunimet

 • img

  PSEZGJIDHNI US

  Si furnizues ushqimor konjac me më shumë se 10 vjet përvojë, përvoja jonë operacionale është e pjekur dhe ne kemi marrëdhënie të mira me klientët.Ne kemi krijuar marrëdhënie miqësore bashkëpunimi me restorantet kryesore, supermarketet dhe operatorët e tjerë të ushqimit.Ne kemi fabrikat tona të kërkimit dhe zhvillimit dhe prodhimit, gjë që redukton koston kohore të prokurimit të zinxhirit të furnizimit dhe në të njëjtën kohë mund t'ju ofrojë më shpejt çmimet më të mira.Për më tepër, saktësia dhe afati kohor i porosive janë të garantuara.Ne u ofrojmë klientëve tanë shërbime cilësore me një ndalesë, duke u siguruar që çdo produkt që ofrojmë të plotësojë nevojat dhe pritshmëritë tuaja.

  SHIKO MË SHUMË
  Garancia e dorëzimit
  Garancia e dorëzimit

  Ne garantojmë dorëzim në kohë.

  Transparenca e çmimeve
  Transparenca e çmimeve

  Çmimet e produkteve tona janë transparente.

  Sigurimi i cilësisë
  Sigurimi i cilësisë

  Produktet përputhen me të gjitha standardet e nevojshme të cilësisë dhe sigurisë.

  Shërbim Ekskluziv
  Shërbim Ekskluziv

  Ne do t'ju ofrojmë shërbim ekskluziv me një ndalesë.

  dic_29

  JonëCertifikata

  Jonëprodukte konjackanë certifikata të njohura ndërkombëtarisht si p.shBRC, IFS, FDA, HALAL, KOSHER, HACCP, CE, NOP, etj.,dhe shiten mirë në më shumë se 50 vende dhe rajone anembanë botës, duke përfshirë Bashkimin Evropian, Shtetet e Bashkuara, Kanadanë, Azinë dhe Afrikën. Ne po zbatojmë plotësisht zbatimin e standardeve të menaxhimit të cilësisë ISO9001: 2008.

  HALLAL

  HALLAL

  BRCGS

  BRCGS

  PA GLUTEN

  PA GLUTEN

  IFS

  IFS

  kompaniaLajme

  si te bejme orizin konjac

  si te bejme orizin konjac

  Qershor/07/2024

  si te bejme orizin konjac Përderisa keni miell konjac ose taro konjac, mund të bëni ushqim të thjeshtë konjac në shtëpi.Së pari, mund t'ju duhet të përgatisni disa mjete, një tenxhere ose një tigan do të funksionojë gjithashtu dhe një sitë.Se dyti miell konjac ose taro pastaj mund ta perpunoni....

  Çfarë duhet të dini për kaloritë në orizin konjac

  Çfarë duhet të dini për kaloritë në orizin konjac

  Qershor/03/2024

  Çfarë duhet të dini për kaloritë në orizin konjac Të gjithë e dimë se orizi konjac ka shumë pak kalori.Më poshtë është përmbajtja kalorike e orizit konjac në formë numerike.Krahasimi i kalorive midis konjac r...

  oriz konjac ku mund të blini

  oriz konjac ku mund të blini

  Maj/28/2024

  Ku të blini oriz konjac Mund të blini oriz konjac në disa vende të ndryshme: Dyqane ushqimore aziatike ose supermarkete ndërkombëtare Shumë dyqane ushqimore aziatike, veçanërisht ato që shesin një shumëllojshmëri të përbërësve të specializuar aziatikë, do të tipit...

  si ka shije orizi konjac

  si ka shije orizi konjac

  Maj/28/2024

  Çfarë shije ka orizi konjac orizi Konjac, i njohur gjithashtu si orizi glucomannan ose orizi mrekulli, është një ushqim me kalori të ulët dhe me pak karbohidrate, i bërë nga rrënjët e bimës konjac.Ka një aromë shumë të butë, disi të butë, të ngjashme me orizin e zakonshëm dhe nuk ka asnjë lloj...

  Pse ushqimet me konjac krijojnë varësi?

  Pse ushqimet me konjac krijojnë varësi?

  Maj/24/2024

  Pse ushqimet me konjac krijojnë varësi?Vitet e fundit ushqimet konjac janë bërë gjithnjë e më të njohura.Nga fëmijët që sapo kanë filluar të flasin me të moshuarit pa dhëmbë, është e vështirë t'i rezistosh kësaj delikatesë joshëse.Çfarë është ajo që e bën atë kaq popullor...